Produkty
Nájdete nás
NEDEĽA, 18 marca 2018 20:28
Najbližšie podujatia
Odkazy
Communio Missio v printe

Novembrové vydanie aj o svätej virtuózke Elizabeth Catezovej

Vysvätenie nového kostola v Ladcoch, pozvánky na pripravované podujatia, či osobné svedectvo europoslanca Branislava Škripeka z návštevy Blízkeho východu. K prvému piatku vyšlo novembrové vydanie časopisu Naša Žilinská diecéza.

Časopis sa v úvodnom článku Patrika Sojčáka venuje vzťahu medzi milosrdenstvom a spravodlivosťou a osobné svedectvo prináša europoslanec Branislav Škripek, ktorý navštívil utečencov na Blízkom východe v Libanone.
Elizabeth Catez, alebo tiež Alžbeta od Najsvätejšej Trojice bola talentovaná klaviristka, ktorá vo všetkom hľadala Boha. Viac o jej živote píšu v rubrike Nezabudnuté svetlo. Nezabudnuté svetlo prináša a ja predposledný diel o pátrovi Vendelínovi Javorkovi a pripomínajú si aj kňaza a národovca Františka Tagániho.

O tom, že tehotenstvo je vzácne obdobie v živote manželov, píše rubrika Rodičovská STKáčka a Dvaja z jedného páru predstaví manželov Ondrišíkovcov.

V časopise nechýbajú pravidelné rubriky, či pozvánky na pripravované podujatia. Časopis je dostupný vo všetkých kostoloch Žilinskej diecézy alebo formou predplatného.

Viac sa dozviete vo videu:

Späť