Produkty
Nájdete nás
NEDEĽA, 18 marca 2018 20:28
Najbližšie podujatia
Odkazy
Communio Missio v printe

Októbrové vydanie Našej Žilinskej diecézy prináša rozhovor s politickým utečencom z Ugandy

Týždeň kresťanskej kultúry, rozhovor s utečencom Hamzom, či reportáž zo Skopje. Aj to nájdu čitatelia v októbrovom vydaní časopisu Naša Žilinská diecéza.

Index rodovej rovnosti. Čo to je, a aký význam má pre Európanov, tomu sa venuje v článku Elena Burešová, mediálna poradkyňa europoslanca Branislava Škrípeka.

V diecéze sa konal aj siedmy ročník Týždňa kresťanskej kultúry, počas ktorého návštevníci mohli navštíviť výstavu maliara Andreja Mazúra, prísť diskutovať s utečencami žijúcimi na Slovensku a predstavili aj nové publikácie.

O silný životný príbeh sa podelil politický utečenec z Ugandy - Hamza Galiwango a o tom, že väčšina manželských problémov je riešiteľných porozprávali manželia Rita a Rino Ventrigliovci.

Na čoskoro aktuálne témy - slávnosť Všetkých svätých, ale aj na Halloween sa z redakcie opýtali kaplána Ľudovíta Gabriša, čitateľom priblížili Dominikánsky knižný inštitút a vízii Cirkvi u sv. Terezky a sv. Jána Pavla II. sa venuje článok Branislava Staníčka.

O hrobe albánskeho diktátora Envera Hodžu a o tom, čo sa udialo s hrobom po navštívení Matky Terezy píše rubrika Nezabudnuté svetlo a v časopise nechýbajú ani ostatné pravidelné rubriky.

V časopise nechýbajú pravidelné rubriky. Časopis je dostupný vo všetkých kostoloch Žilinskej diecézy alebo formou predplatného.

Viac sa dozviete vo videu:

Späť